Firmamız çağımızın teknolojisini yakından takip ederek yeniliklere açık olmuştur. Sürekli gelişen ve yenilenen teknoloji hemen temin edilmektedir.

Ayyıldız halı yıkama firmasının bu özelliği onu kısa sürede sektörün enlerinden biri haline getirmiştir. Tecrübe ve birikimiyle diğer firmalardan farklı olan firmamızda AR-GE Çalışmalarına çok büyük önem verilmektedir. Firmamız sürekli çözüm arayışlarında olup kusursuz hizmet anlayışıyla bu sektörün gelişimi için de çok büyük katkı sağlamıştır. Rakipleri tarafından sürekli takip edilen firmamız bu yönüyle de sektöründe kalitenin artmasını sağlamıştır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

 • Ücretsiz Keşif ve Ücretsiz Servis Hizmeti veriyoruz.
 • Yıkamadan önce silkeleme makinamızda ilk arındırmayı yapıyoruz.
 • Bütün Halıları kapalı kurutma odamızda kurutuyoruz.
 • Tek tek paketleme yaparak kapalı araçlarımızda gönderiyoruz.
 • %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ VERİYORUZ.

Ayyıldız Halı Yıkama

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için en iyi yöntemlerle standartların üstünde ustalık ve kaliteli ürünlerle hizmet veriyoruz.

 • BİR TELEFON YETERLİ

  Ayyıldız Halı Yıkama, Evinizdeki halılarınızı bir telefon heme eviniziden teslim akıyor, evinize teslim ediyoruz.

 • PROFESYONEL EKİP

  Deneyimli uzman kadromuz ve profesyonel makinelerimizle İstanbul halkına en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

 • SORUNSUZ TESLİMAT

  Firmamız tüm İstanbul'a ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Alıyoruz, yıkıyoruz, kurutuyoruz getiriyoruz.

Halılar teslim alınır ve size bilgi fişi verilir. ?

Değerli müşterilerimiz sipariş verdiğiniz gün halılarınız gün içerisinde alınacağına dahil ve aynı anda bölgenizdeki en yakın servis araçımıza da adres bilgileriniz ulaşır sms olarak ve personelimiz anında sizi arayıp halılarınızı saat kaçta alacağı bilgisini verir rulo yaptığınız kirli halıları daire kapısından teslim alınır makbuz karşılığında servis aracına yüklenirken diğer müşterilerimizin halılarıyla karışmasını önlemek amacıyla halıların arkasına etiketle ile barkodlanır,halılarınızı. Servis aracımız fabrikamıza geldikten sonra, en geç 3 ile 4 gün içerisinde herhangi bir olumsuzluk olmaması halinde sizlere teslim edilmektedir.

Ancak firmamızın sizlerden gördüğü yoğun ilgi dolayısı ile bazen olası teslimat tarihleri sizlerin bilgisi dahilinde değişmektedir.Bu gecikme en geç 1 gün ek süre talep edilerek yapılmaktadır.Anlayışınız için sizlere şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.

BİLMENİZ GEREKENLER ?

 • Halı yıkama fiyatları neden farklıdır?

  Halı yıkama fiyatları,bir çok nedenden dolayı etkilenir ve bu etkenlerden en önemlisi kullanılan şampuan kaliteleri ve verilen hizmetten kaynaklanmaktadır.

  Düşük kalitede ve düşük halı yıkama fiyatları prensipleriyle çalışan halı yıkama firmalarından birini tercih ettiğinizde halınızın tam anlamıyla temizlenmiyeceğini baştan kabul etmiş sayılırsınız.

 • Halı hangi sıklıkta yıkatılmalıdır?

  Halılar görüntüde temiz gözükseler bile zamanla bakteri, mayt ve mantar barındırmaktadır.Sağlığınız için uzmanlar halı olarak halılarınızı yılda en az iki kere yıkatmanızı tavsiye ediyoruz. Yeni çıkan bir markanın üretmiş olduğu bir modelde halılar %99 antibakteriyel ve %100 antimayt özelliklerine sahiptir. Bu tür halıların yılda bir kez yıkatılmasında bir mahsuru yoktur.

 • Halı Kurutma nasıl yapılıyor?

  Halılar fabrikamızda öncelikle metre karesi hesaplanır, tozu alınır halı deterjanıyla , yumoşatı cıyla kirden , lekeden arındırılana kadar, sanayi tipi makinada yıkanır.Yıkama işlemi bittiğinde , Halılar rulo yapılarak makina ya verilir . Makina yüksek devirde döndüğünden halıdaki suyu dışarı atmaktadır.

  Makinadan çıkan halı %98 kuru olarak çıkar. Kapalı alandaki kurutma odalarına asılarak kuruma ,havalandırma işlemi yapılır 16 saatte bu işlemde sonra poşetlenir raflara konulur personelimiz sizi ,telefonla arıyarak hallarınızın hangi günde teslim edeceğinin bilgisi verilir.

© Copyright 2017 Tüm Hakları Ayyıldız Halı Yıkama Aittir.