KOLTUK YIKAMA

Koltuklarınızı ve çekyatlarınızı evinizde  yerinden kaldırmadan yerleşim düzenini bozmadan temizliyoruz. Bu temizleme işlemi için  yüksek vakumlu makineler ve özel kir sökücü şampuanlar kullanıyoruz. Bu işlem 1 ile 2 saat  sürmektedir. 

Koltuk ve çekyat temizliği püskürtme, fırçalama ve vakumlama sistemi ile yapılır. Koltukların kumaşlarına uygun kir sökücü şampuanlar uygulanır. Sert olmayan fırçalar yardımı  ile yüzeydeki kir ve lekeler ovalanarak temizlenir. Yüzeydeki kirli su vakumlanarak alınır  aynı işlem temiz su ile yeniden tekrarlanır. Temizlik sonrası ıslanan koltuklar vakumlama  işlemi sonrası % 70 ile %80 arası kurutulmuş olur bu uygulama sonrası koltuklarınız yeni  görünümüne kavuşur ve bakteriyel temizliği de yapılmış olur.  Koltuk temizliğinde kullandığımız temizlik malzemesi kumaşa veya koltuk deri ise deriye asla  zarar vermez, kurutma işlemi bitince koltuk kumaşında sertlik oluşmaz, daha sonra kirlerin  veya lekelerin tekrar dışarı çıkması asla söz konusu olmaz. Koltuk temizliği için kullandığımız  leke sökücüler tamamen bitkisel olup insan sağlığı için zararlı değillerdir.

KOLTUK YIKAMA FİYATLARI

Çekyat Yıkama 50.00
Koltuk Takımı Yıkama 120.00
Sandalye Yıkama 15.00

Ayyıldız Yorgan Yıkama Olarak Neden Biz?

Geniş servis ağımız ile her bölgeye hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Halı yıkama konusunda uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile problemsiz hizmet üretmekteyiz. Konusunda uzman ekibimiz ve son teknoloji makinelerimiz ile %100 müşteri memnuniyet garantisi ile çalışıyor ve bundan hiç bir şekilde ödün vermiyoruz.

 • Koltuk Yıkama alanında deneyimimizle siz değerli müşterilerine hep en iyisini sunmaya devam etmektedir. Koltuk yıkama işlemleri esnasında , yıkanan koltukların hijyen garantisi verilir aynı zamanda koltuk kumaşları kesinlikle deformasyona uğramaz. Bu işe gereken hassasiyeti göstereceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

HALI YIKAMA SÜRECİ

 • Teslim Alma

  Ev ve iş yerlerinizden makbuz karşılığında teslim alınan halılarınız bilgisayara kayıt edildikten sonra yıkama süreci başlar ve her adım bilgisayara kayıt edilir.

 • Tasnif

  Halılar dokuma özellikleri, tür ve niteliklerine göre sınıflandırılır.

 • Yıkama

  Sağlığa ve doğaya uygun özel halı şampuanlarıyla iki tarafıda dönüşümlü olarak yıkanır.

 • Lekelere Müdahale

  Halıların lekelerin bulunduğu bölümler özel leke çıkarıcılar ile temizlenir.

 • Durulama

  Halıların köpüklerinden arındırılması için bol su ile durulanır.

 • Santrifüj

  Halılar yüksek devirde dönen santrifüj makinesinde fazla suyundan arındırılarak kurutma ve havalandırma işlemine hazırlanır.

 • Kalite Kontrol

  Kalite kontrol elemanlarımız tarafından incelenen halılarınız gerek duyulması halinde halılar, yıkama ya da onarım bölümlerine gönderilir.

 • Kurutma Havalandırma ve Düzeltme

  Kir ve nemden arınan halılar kapalı kurutma bölümümüzde kurutulduktan sonra açık havada bekletilir. Daha sonra dokuma yönüne göre süpürülerek düzeltilir.

 • Son Kontrol ve Paketleme

  Halılar personelimiz tarafından son kalite kontrolü yapıldıktan sonra paketlenir.

 • Teslimat

  Yıkama süreci tamamlanan halılarınız, sizden teslimat randevusu alınmasının ardından gününde ve saatinde adresinize teslim edilir.

 

© Copyright 2017 Tüm Hakları Ayyıldız Halı Yıkama Aittir.