YERİNDE YIKAMA

Deneyimli ekibimiz ve ekipmanlarımızla beraber dilediğiniz adrese gelip yerinde yıkama ve vakumlu emiş sistemli makinalarımızla %95 suyundan arındırılıp siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Duvardan Duvara halı kaplı evler kullanışlı olduğu gibi, evlerimizin ısı yalıtımını korur ve görsel olarak da etkileyici bir dekorasyon malzemesi olmaktadır. Temizliği zor görünse dahi profesyonel bir temizlik firması yardımı ile yılda sadece bir kez olmak üzere yıkatıldığı takdirde uzun yıllar kullanıla bilmektedir. 

Firmamız yerinde halı yıkama konusunda kullanmış olduğu özel halı şampuanları ile sizlere profesyonel bir destek sunmaktadır. Yerinde yıkama işlemi sadece duvardan duvara kaplı Halıfleksler için yapılmaktadır. Diğer Halılar yerinde halı yıkama işlemi için uygun değildir. 

YERİNDE YIKAMA FİYATLARI

Yerinde Yıkama (m²) 5.00

Ayyıldız Yorgan Yıkama Olarak Neden Biz?

Geniş servis ağımız ile her bölgeye hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Halı yıkama konusunda uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile problemsiz hizmet üretmekteyiz. Konusunda uzman ekibimiz ve son teknoloji makinelerimiz ile %100 müşteri memnuniyet garantisi ile çalışıyor ve bundan hiç bir şekilde ödün vermiyoruz.

 • Yerinde halı yıkama sektörü genellikle toplu kullanılan alanları yerlere döşenmiş olan halıfleks ve benzeri halılarının temizliğini tam manasıyla sağlayabilmek amacıyla oluşturulmuş bir sektördür. Cami ve yurt gibi yerleşim alanlarında birçok kişinin ayak bastı halıların üzerinde vakit geçirmek ve yaşamak sağlığınız açısından da tehdit oluşturabileceği gibi göz zevkinizi de bozacak bir şekilde ve hatta ibadetin özünü engelleyen kirliliğe neden olabilir. Yerinde halı yıkama bu alanda hizmet veren başarılı firma tarafından en gelişmiş makinelerle ve en doğal ürünler kullanılarak yapılması gereken bir işlemdir. Yerinde halı yıkama sizlere bulunduğunuz ortamda vakit geçirmeyi zevkli hale getirerek ortamda huzur içinde yaşamanızı sağlar.

HALI YIKAMA SÜRECİ

 • Teslim Alma

  Ev ve iş yerlerinizden makbuz karşılığında teslim alınan halılarınız bilgisayara kayıt edildikten sonra yıkama süreci başlar ve her adım bilgisayara kayıt edilir.

 • Tasnif

  Halılar dokuma özellikleri, tür ve niteliklerine göre sınıflandırılır.

 • Yıkama

  Sağlığa ve doğaya uygun özel halı şampuanlarıyla iki tarafıda dönüşümlü olarak yıkanır.

 • Lekelere Müdahale

  Halıların lekelerin bulunduğu bölümler özel leke çıkarıcılar ile temizlenir.

 • Durulama

  Halıların köpüklerinden arındırılması için bol su ile durulanır.

 • Santrifüj

  Halılar yüksek devirde dönen santrifüj makinesinde fazla suyundan arındırılarak kurutma ve havalandırma işlemine hazırlanır.

 • Kalite Kontrol

  Kalite kontrol elemanlarımız tarafından incelenen halılarınız gerek duyulması halinde halılar, yıkama ya da onarım bölümlerine gönderilir.

 • Kurutma Havalandırma ve Düzeltme

  Kir ve nemden arınan halılar kapalı kurutma bölümümüzde kurutulduktan sonra açık havada bekletilir. Daha sonra dokuma yönüne göre süpürülerek düzeltilir.

 • Son Kontrol ve Paketleme

  Halılar personelimiz tarafından son kalite kontrolü yapıldıktan sonra paketlenir.

 • Teslimat

  Yıkama süreci tamamlanan halılarınız, sizden teslimat randevusu alınmasının ardından gününde ve saatinde adresinize teslim edilir.

 

© Copyright 2017 Tüm Hakları Ayyıldız Halı Yıkama Aittir.